YÖNETİM OFİSİM-İşletme Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde faaliyet göstermekte olan İdari Ofisim; çoğunlukla küçük ve orta ölçekli işletmelerde organizasyon şeması veya görev tanımları arasında bile yeralmayan, fakat işletmeler için hayati öneme sahip iş ve işlemlerin, konusunda uzman bir ekip tarafından yönetilmesini sağlamak amacıyla, Güngör Uslu tarafından kurulmuştur.

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan, 1970 Ankara doğumlu Güngör Uslu, 25 yılı aşkın mesleki kariyerinin neredeyse tamamını, başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere, çeşitli kurum ve kuruluşların, İdari ve Mali İşler departmanlarında gerçekleştirmiştir.

Güngör Uslu, kariyeri boyunca iş ve eğitimi birlikte götürmeyi amaç edinmek suretiyle, üniversite eğitiminin yanısıra özelikle muhasebe ve bilgisayar programcılığı konularında birçok kurs ve sertifika programlarına katılmış olup, neredeyse piyasadaki tüm ön ve genel muhasebe programlarını kullanmıştır.

Ayrıca Finans alanında; Hacettepe Üniversitesi Finansal Araştırmalar Merkezi Portföy Yönetim okulunu bitirdikten sonra, İMKB (BİST) Hisse Senetleri Piyasası Müşteri Temsilcisi (Broker) Teorik Eğitimini tamamlamış ve Türkiye Sermaye Piyasaları İleri Düzey Lisansı sahibidir. Güngör Uslu ayrıca iş yaşamının bir döneminde, özel eğitim kurumları bünyesinde, Üniversite öğrencilerine yönelik Finansal Yönetim ile Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar derslerini de vermiştir.

Güngör Uslu, bugüne kadar edinmiş olduğu mesleki ve akademik bilgi birikimi ve herbiri konusunun uzmanı olan ekip arkadaşlarıyla birlikte; küçük ve orta ölçekli işletmelere, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları, İdari İşler ve Satınalma süreçlerinde, kurumsal danışmanlık ve destek hizmeti sunmak amacıyla YÖNETİM OFİSİM İşletme Danışmanlık Hizmetleri firmasını kurmuştur.